• אוויר
 • אחרי הגידול
 • דשנים
 • הדברה
 • הנבטה
 • השקייה
 • חללי גידול
 • כלי גינון
 • לגינה ולמרפסת
 • מבצעים
 • עזרים
 • עציצים ואדמה
 • תאורה
 • Homepage
 • Bionova – סדרת דשנים מנצחת

  סדרת הדשנים הותיקה והמנצחת של Bionova קיימת מאז שנות ה 90 ומספקת למגדלים דשנים איכותיים לכל סוגי היבולים במגוון מצעי גידול.
  סדרת הדשנים של Bionova  מספקת למגדל דשני בסיס למצעי קוקוס, אדמה, לגידולים הידרופונים וגידולים אירופונים (גידולי אוויר), כמו גם ממריצים שונים ומינרלים למגוון סוגי הגידול.
  ביונובה יחודית בפניתה לשוק הגידולים האירופונים ובהפצת סדרת דשנים נוספת – טבעונית, המאפשרת לצמחים להנות מחומרי הזנה צמחיים בלבד. מצעי הגידול של Bionova ידועים כמצעי גידול איכותיים ומרוכזים

  _דשני בסיס Bionova

  דשני הבסיס של Bionova

  "תבחר את הדרך שלך לגדל"- זוהי הססמה של חברת Bionova  עבור קהל לקוחותיה. Bionova פתחה דשני בסיס עיקריים לכל סוג של גידול, בין אם הגידול הוא על מצע אדמה, קוקוס, מצע טבעוני, גידול אוויר או הידרופוני – דשני הבסיס של ביונובה הם בבחינת דשני must להצלחת הגידולים שלכם ולקבלת צמח חזק ועמיד. יש ודשני הבסיס יגיעו ב 2 בקבוקים A+B להוספה למערכת ההשקיה. דשני הבסיס לגידולי הידרו ואוויר מיועדים לתכולת משקל יבש גבוהה יותר וכמות קציר רבה. סדרת דשני הבסיס כוללת Coco Forte A+B, Soil Supermix, Hydro Forte A+B, Aero Supermix, Veganic Grow, ועוד.

  Coco Forte A+B – דשן למצע קוקוס לכל שלב הגידול

  Coco Forte  של Bionova  הוא דשן בסיס מרוכז למצע קוקוס לצמיחה מהירה ושופעת. הדשן מגיע בריכוז של 1: 600 ב 2 בקבוקים ומאפשר למיקרואלמנטים וליסודות להספג היטב במצע הגידול. ניתן להוסיף לדשן הבסיס ממריצים ומינרלים נוספים של ביונובה בהתאם לצורך. הדשן מתאים לכל שלב הגידול עד שבוע לפני הקציר. לישום בהשקיה יש למהול 9-18 מ"ל לכל 10 ליטר מים. למקרים של מחסור באלמנטים או יסודות מסויימים ניתן להשתמש בבקבוק  A או B בלבד גם בריסוס עלים בהתאם להוראות היצרן. מגיע בבקבוקים של 1, 5 ו 20 ליטר.

  Soil Supermix – דשן למצע אדמה לכל שלב הגידול

  Soil Supermix- דשן הבסיס לשיפור מצע אדמה, מיועד לכל שלב הגידול והפריחה החל מהשבוע הראשון לגידול ועד שבוע לפני הקציר. ניתן להוסיף לו את כל הממריצים והמינרלים של ביונובה.   Soil supermix  אחראי על גירוי השורשים והתפתחותם ומאפשר קבלת פריחה שופעת וצמח בריא. במהלך תקופת הפריחה מומלץ לשלב איתו  pk 13-14 להאצה וגידול הפריחה. ישום בהשקיה בלבד ולא כתרסיס עלים 13-20 מ"ל לכל 10 ליטר מים מהיום הראשון לשתילה.

  Nutri Forte A+B – דשן לגידולים הידרופונים לכל שלב הגידול

  דשן בסיס לגידולים הידרופונים Nutri Forte A+B, מכיל מינרלים ויסודות קורט לצמיחה איכותית ומואצת. הדשן מתאים למצעי גידול הידרופונים כמו צמר סלעים ופרלייט, מגיע ב 2 בקבוקים A+B אותם יש למהול עם מים במערכת ההשקיה. ניתן להוסיף לדשן הבסיס ממריצים ומינרלים נוספים. מגיע בבקבוקים של 250 מ"ל.  ניתן להשתמש בבקבוק A בלבד במקרה של מחסור בסידן, מגנזיום וברזל. במקרה של מחסור בזרחן, אשלגן וגופרית ניתן להשתמש בבקבוק B כתרסיס עלים. ישום בהשקיה: 9-18 מ"ל לכל 10 ליטר מים. ישום כתרסיס עלים: 5-10 מ"ל לכל 10 ליטר מים. לשימוש מהשבוע הראשון לגידול ועד שבוע לפני הקטיף

  _דשנים הידרופונים Bionova

  דשנים לגידול הידרופוני

  בגידולים הידרופונים מערכת השורשים מתפתחת במצע כמו צמר סלעים, חימר ופרליייט, או באופן ישיר בתמיסת חומרי ההזנה. השורשים והצמחים גדלים מהר יותר מאשר במצע אדמה או קוקוס. הצמחים סופגים ישירות את הדשנים ואין מצע אדמה שהדשן יכול להספג בו. בשל מחסור במאגר חומרי הזנה אספקת הדשן צריכה להיות קבועה בתמיסת התזונה.
  ביונובה מספקת מגוון סוגי דשנים, מינרלים ומאיצים המתאימים לסביבה הידרופונית. אל בין אלו ניתן למנות את ה NUTRI Forte A+B  שהזכרנו למעלה בדשני הבסיס, ה Hydro Supermix, ה Silution, ה Zym, ה Xcel, Visatol, וה Missing Link.

  Silution– ממריץ לשלב הצמיחה והפריחה

  התוסף הממריץ Silution מחזק את הצמח ומספק לו דפנות תאים חזקות, מקנה לצמח גבעול וענפים עבים ומספק תכולת משקל יבש גבוהה יותר למגדל. Silution  מבוסס על חומצה סיליקית ומגן על הצמח מפני זיהומים ומזיקים. מגיע בבקבוקים של 75 מ"ל, 1 ליטר ו 5 ליטר. יש להשתמש מהשבוע הראשון של הצמיחה ועד לשבוע האחרון של הפריחה. ישום בהשקיה: 2 מ"ל לכל 10 ליטר מים, ישום בתרסיס: 2 מ"ל לליטר מים. לחיזוק השתרשות מהירה של ייחורים יש להשתמש בדשן כל 10 ימים כתרסיס עלים לריסוס על שיבוטים וצמחי אם.

  Xcel – ממריץ פריחה לשלב הצמיחה והפריחה

  Xcel הוא ממריץ פריחה המשלב וויטמינים, חומצות הומיות וחומצות אמינו המסייעות בהתבססות מערכת שורשים מסועפת, מניעת נשירת עלים, ממריצים את הפוטוסינתזה ואת יצירת הפחמימות. ה Xcel מביא להגדלת היבול מבחינת תפוקה ואיכות. מאיץ הפריחה מגיע בבקבוקים של 250 מ"ל, 1 ל' ו 5 ל' ומגיע בריכוז של 1:1000. יש להשתמש בו החל מהשבוע הראשון של הצמיחה ועד השבוע האחרון של הפריחה. ישום בתרסיס עלים: מינון של 0.25-0.5 מ"ל ל 1 ליטר מים בשבוע הראשון מקסימום 3 פעמים. ישום בהשקיה: 5-10 מ"ל ל 10 ליטר מים מהיום הראשון ועד הקציר.

  Vitasol – ממתיק פירות – לסוף שלב הפריחה

  Vitasol  הוא ממריץ להמתקת פירות בריכוז של 1:1000 המכיל יסודות שונים כמו סידן, מגנזיום, נחושת, ליים וויטמינים ואשלגן המספקים עוצמה גבוהה של ספיגה בסוכרים. יש להוסיף אותו להעשרת המיקרואורגניזמים, להגברת האבקת החרקים בירקות ובפירות, להזנת חידקים מועילים ופטריות מיקוריזה ולהמתקת פירות. להמתקת פירות יש להשתמש בו במינון של 5-10 מ"ל ל 10 ליטר מים בשבועות האחרונים של תקופת הפריחה. ויטסול אינו מתאים לכל מערכת השקיה. כאשר משתמשים בו במערכת ההשקיה חשוב לנקות אותה היטב.

  The Missing Link – לצמחי פרימיום ירוקים לשלב הצמיחה והפריחה

  The Missing Link היא תערובת אורגנית המספקת את חוסרי המזון שנוצרים בסביבת גידול מעובדת של הצמח. התערובת ממריצה את מערכת החיסון של הצמח ומצמצמת את הצורך בחומרי הדברה. מדובר במוצר יחודי שפותח ע"י חברת Bionova. מגיע בבקבוקים של 250 מ"ל, 1 ליטר ו 5 ליטר. יש להשתמש מהשבוע הראשון של הצמיחה ועד לשבוע האחרון של הפריחה במינון של 6 מ"ל ל 10 ליטר מים בהשקיה, או כתרסיס עלים פעם בשבוע עד לתחילת שלב הפריחה.

  _דשנים אירופונים Bionova

  דשנים לאירופוניקה

  בגידולי אירופוניקה מערכת השורשים גדלה בסביבה אוורירית וחשוכה ללא מצע, כמו בהידרופוניקה, לכן יש צורך בקליטה מהירה ומאסיבית של חומרי ההזנה. חומרי ההזנה אם כן, מרוססים ישירות על השורשים במהלך יממה. מערכת אירופונית נחשבת לסביבת הגידול היעילה, המהירה והמתקדמת ביותר מבחינה טכנולוגית בהשוואה ליתר סביבות הגידול.

  Aero Supermix – דשן לגידולי אוויר לתקופת הצמיחה והפריחה

  Aero Supermix דשן "הכל כלול" לגידולי אוויר וגידולים הידרופונים ללא מצע גידול. מטרתו לאפשר ספיגה מהירה של חומרי ההזנה על השורש. מכיל ריכוז גבוה של יסודות ומיקרואלמנטים לשיפור הצמיחה. מיועד לתקופת הגידול והפריחה יחדיו, מגיע בבקבוק 1 ליטר. אחראי על גירוי והתפתחות השורשים, מונע כוויות והתיבשות של הצמח. ניתן לשימוש עם כל הדשנים והמינרלים של ביונובה. יש להוסיף למערכת ההשקיה בין 13-27 מ"ל לכל 10 ליטר מים. מומלץ להוסיף אותו לחיזוק הפריחה בנוסף ל  PK 13-14 .

   

  לקבלת ייעוץ והתאמת מוצר

  השאירו פרטים עכשיו

   צור קשר
   0
    0
    העגלה שלי
    העגלה ריקה
    דילוג לתוכן